Szyjemy wydarzenia na miarę! Nowa odsłona VALOR oferty na świąteczne eventy.

dekoracje-na-pierniczki-thinkstockcom-525984961_1799361

Nadchodzą Święta a wraz z nimi nowa oferta #VALOR na organizację spotkań choinkowych, Wigilii, balików noworocznych i innych wydarzeń okolicznościowych, szytych specjalnie dla firm i instytucji na miarę.
DSC_7874 (4)

Celem takich wydarzeń  jest wspólne spędzenie czasu, w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, integracja, kreatywny rozwój,  a wszystko to połączone z wspaniałą zabawą, konkursami i starannie dobranymi atrakcjami np. niepowtarzalna, świątecznej eko oprawa. W ramach tej usługi oferujemy idealnie dopasowany krój eventu według oczekiwań i potrzeb.
„Projektujemy i szyjemy” m.in.:

Continue Reading →

W poszukiwaniu Robin Hooda.

RObin hood

Zawsze warto wyjść ze swojej ciepłej i przytulnej strefy komfortu, nawet jeśli w konsekwencji doznajemy licznych siniaków i poturbowań. Podróże i nowe doświadczenia z założenia kształcą. Nigdy nie tracimy, zawsze zyskujemy, nowe, bezcenne, życiowe lekcje.
Tym razem chciałabym się podzielić nie kolejną, zrealizowaną konferencję czy akcją, ale takim fajnym, podróżniczym doświadczeniem, w którym wszystko trwało dość krótko (36 godzin), nic nie toczyło się zgodnie zaplanowanym rozkładem jazdy, a skończyło w … kościele.
Niech ten mój wpis będzie też zapowiedzią kolejnego projektu, dedykowanemu branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Continue Reading →

II Spotkanie Wiosenne ROTOPOL

2spring-meeting

rotopol_top_v2II Wiosenne Spotkanie ROTOPOL dedykowane branży formowania rotacyjnego pod hasłem „Świat jest plastyczny, ekologiczny i fantastyczny”  zorganizowane przez Agencję VALOR odbyło się w  maju  2015 w Wąsowie. Obejrzyj fotorelacje z tego spotkania na stronie www.rotopolevent.pl/galeria-spotkania/

Do zobaczenia za rok w czerwcu w górach!

Festiwal Zieleni z VALORem :-)

event photo

Agencja Valor „szyje” dla Was kolejny, zielony event, który odbędzie się 9-10 maja w Galerii Askana.  Będzie się działo; ekspozycje zieleni wystawców  z  regionu,  porady z aranżacji ogrodów, porady w „Zielonej Aptece”, pokazy florystyczne, rodzinne warsztaty kreatywne, eko warsztaty, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

W ramach zielonego eventu,  odbędzie się również konkurs dla wszystkich gorzowskich przedszkoli. Oceniane bedą prace plastyczne dzieci. Każda  wytypowana przez przedszkole 1 praca,  będzie zwycięzcą i otrzyma zestaw małego ogrodnika. Continue Reading →

KUP EKO-TORBĘ, DRUGIE ŻYCIE BANERA, LEPSZE ŻYCIE DZIECI.

_A1A9031 - Kopia

„Jeśli myślisz rok naprzód, sadź ryż. Jeśli myślisz 10 lat naprzód, sadź drzewo. Jeśli myślisz 100 lat naprzód, ucz ludzi.” (Przysłowie chińskie)

Informujemy, iż zakończyliśmy pierwszy etap akcji „Bądź świadomy, bądź trendy, bądź ekologiczny!” polegający na zbieraniu banerów powyborczych i innych oraz  uszycia z nich dizajnerskich toreb. Tym samym przechodzimy do drugiego etapu. Aby został on również zakończony sukcesem , potrzebujemy  120 naszych dizajnerskich  toreb rozprowadzić  po mieście i sprzedać . Continue Reading →

ZBIERAMY BANERY POWYBORCZE

plakat2

Traktuj Ziemię dobrze, nie została dana Ci przez Twoich rodziców, została wypożyczona  Ci przez Twoje dzieci. Nie dziedziczymy Ziemi od naszych Przodków – pożyczamy ją od naszych Dzieci”. (Przysłowie indiańskie)

W nawiązaniu do zbliżających się wyborów samorządowych zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszej proekologicznej akcji  pod hasłem:„Bądź świadomy, bądź trendy, bądź ekologiczny!”.

Continue Reading →

Polskie orły poszybowały wysoko, po Puchar Świata, a wszyscy uczestnicy Lubuskiego Festiwalu Siatkówki zasłużyli na złoty medal.

Fin

 

logo_mW dniach 20-21.09.2014 roku na obiektach I LO w Gorzowie Wlkp. odbył się Lubuski Festiwal Siatkówki. „Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej” pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Wojewody Lubuskiego i Kuratorium Oświaty, organizowała Agencja Public Relations „VALOR” z wraz z wydziałem Promocji ZWKF, AWF Poznań, GTPS, ILO oraz Radiem Plus.

Continue Reading →

„Mężu, mężu nie bądź głupi, niech Ci żona zbiornik kupi”!

przygotowania do AGRO SHOW

AGRO SHOW jest jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie i najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej. W dniach 19-21.09.2014 APR VALOR przeprowadziła udaną kampanię marketingową dla poznańskiej firmy Fortis Technology podczas AGRO SHOW, zorganizowanych na terenie lotniska w wielkopolskich Bednarach.

Continue Reading →

TARGI EDUKACYJNE „HARMONIJNY ROZWÓJ”

targi edukacji_wybrana ilustracja_bez sponsorów 333

Targi Edukacyjne dla dzieci i młodzieży zorganizowane pod hasłem  „Harmonijny Rozwój”  na 2 dni przekształcą powierzchnię  gorzowskiej galerii handlowej  ASKANA w arenę  możliwości  wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży w zakresie sportu, sztuki i nauki oraz doskonalenia zdolności językowych. Organizatorami i partnerami Akcji jest  APR VALOR, AWF Poznań ZWKF Gorzów Wlkp. i galeria ASKANA.   

Dzieci to bez wątpienia najcenniejsza inwestycja.   Każdy z nas, rodzic czy opiekun,  niejednokrotnie zastanawiał się, jak wydobyć dziecięcy potencjał, talent, ukryty dar i tym samym w harmonijny sposób pokierować rozwojem swojej pociechy czy podopiecznego? Continue Reading →

Cały Świat Gra w Siatkówke!

Logo LFS rev

W dniu 6 czerwca 2014 r. Agencja  VALOR  współorganizowała oficjalne losowanie ‘”Lubuskiego Festiwalu Siatkówki” z udziałem przedstawicieli lubuskich szkół i przedszkoli. Uroczystość odbyła się w gorzowskiej placówce AWF i  miała na celu przyporządkowanie poszczególnych krajów, uczestników wrześniowych Mistrzostw Świata w siatkówce, do zgłoszonych lubuskich placówek oświatowych. Losowania dokonał pan Waldemar Wspaniały – Szef Projektu Młodzieżowej Akademii Siatkówki.

Continue Reading →

Top