Cały Świat Gra w Siatkówke!

W dniu 6 czerwca 2014 r. Agencja  VALOR  współorganizowała oficjalne losowanie ‘”Lubuskiego Festiwalu Siatkówki” z udziałem przedstawicieli lubuskich szkół i przedszkoli. Uroczystość odbyła się w gorzowskiej placówce AWF i  miała na celu przyporządkowanie poszczególnych krajów, uczestników wrześniowych Mistrzostw Świata w siatkówce, do zgłoszonych lubuskich placówek oświatowych. Losowania dokonał pan Waldemar Wspaniały – Szef Projektu Młodzieżowej Akademii Siatkówki.

logo_m

Pierwsza edycja festiwalu odbędzie się w Gorzowie Wlkp. w dniach 20-21.09.2014.  Celem wydarzenia jest aktywne promowanie tej dyscypliny wśród dzieci i młodzieży poprzez nawiązanie do odbywających się w tym czasie Mistrzostw Świata w Siatkówce  w naszym kraju. Honorowy Patronat Sportowy nad tym wydarzeniem objął Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Lubuski Kurator Oświaty. Nasz projekt wspiera ogólnopolski program „Kibic na 6”.

2764

Jeśli chciałbyś, aby Twoja firma  była jeszcze bardziej rozpoznawalna na rynku poprzez  zaangażowanie w sport, aktywny wypoczynek  dzieci i młodzieży oraz zdrowy styl życia,  dołącz do nas!  Oferujemy świetną zabawę, możliwość udziału w imprezie, a dla największych szczęściarzy uczestnictwo w turniejach najlepszych drużyn świata i szereg innych korzyści dla wszystkich, którzy  dadzą się  porwać sportowym   emocjom i   zaangażują w  nasz  projekt.  Więcej informacji już wkrótce na www.festiwalsiatkowki.pl

Zapraszamy!

rabbit vibrator

Leave a Comment

Let us know your thoughts on this post but remember to place nicely folks!

Top