TARGI EDUKACYJNE „HARMONIJNY ROZWÓJ”

Targi Edukacyjne dla dzieci i młodzieży zorganizowane pod hasłem  „Harmonijny Rozwój”  na 2 dni przekształcą powierzchnię  gorzowskiej galerii handlowej  ASKANA w arenę  możliwości  wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży w zakresie sportu, sztuki i nauki oraz doskonalenia zdolności językowych. Organizatorami i partnerami Akcji jest  APR VALOR, AWF Poznań ZWKF Gorzów Wlkp. i galeria ASKANA.   

Dzieci to bez wątpienia najcenniejsza inwestycja.   Każdy z nas, rodzic czy opiekun,  niejednokrotnie zastanawiał się, jak wydobyć dziecięcy potencjał, talent, ukryty dar i tym samym w harmonijny sposób pokierować rozwojem swojej pociechy czy podopiecznego?

Kończą się wakacje, zbliża się rok szkolny, a wątpliwości i pytania nie ustają.  Jak nie przesadzić  z urozmaicaniem dzieciom czasu wolnego? Jak dobrać właściwy do wieku, zdolności ale też charakteru i osobowości typ zajęć pozaszkolnych? Jak nie zginąć w gąszczu ofert zajęć pozalekcyjnych?  Język angielski, niemiecki, hiszpański, a może coraz modniejszy język chiński? Piłka nożna, siatkówka, karate, taniec, szkółka jazdy konnej czy tenis? A może nie zastanawiamy się, tylko automatycznie zapisujemy dziecko na pierwsze lepsze zajęcia pozaszkolne, na które chodziła córka/syn znajomej.

Mamy ciekawsze rozwiązanie. Odwiedź w drugi weekend września galerię ASKANA i przebieraj w ofertach językowych, sportowych, artystycznych i innych ciekawych propozycjach. Porozmawiaj z wystawcami, przedstawicielami placówek oferujących zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, skonsultuj się z ekspertami ośrodka „Harmonia – Przestrzeń Rozwoju Osobistego” o zrównoważonym rozwoju swoich pociech.  Obejrzyj ofertę wystawców na scenie, występy artystyczne, weź udział w konkursach z nagrodami. Wrześniowe Targi Edukacyjne dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Harmonijny Rozwój”   to inwestycja, która nic nie kosztuje. Targi pomogą podjąć trafne decyzja. To także konkursy,  zabawa i przyjemnie spędzony czas z bliskimi.

 Targi Edukacyjne  ”Harmonijny Rozwój” zostały wpisane do kalendarza eventów Agencji Valor na wrzesień 2015. Jeśli już dziś masz pytania, skonataktuj się z nami poprzez biuro@valor.net.pl 

rabbit vibrator

Leave a Comment

Let us know your thoughts on this post but remember to place nicely folks!

Top