ZBIERAMY BANERY POWYBORCZE

Traktuj Ziemię dobrze, nie została dana Ci przez Twoich rodziców, została wypożyczona  Ci przez Twoje dzieci. Nie dziedziczymy Ziemi od naszych Przodków – pożyczamy ją od naszych Dzieci”. (Przysłowie indiańskie)

W nawiązaniu do zbliżających się wyborów samorządowych zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszej proekologicznej akcji  pod hasłem:„Bądź świadomy, bądź trendy, bądź ekologiczny!”.

Opis i cel przedsięwzięcia:  Zbieramy banery powyborcze. Zostaną  one przeznaczone do produkcji designerskich toreb, a następnie sprzedane,  zlicytowane na aukcjach i balach charytatywnych. Ulotki i plakaty umieszczone zostaną w zakładach pracy, placówkach, urzędach  szkołach i przedszkolach.  W akcję włączeni  zostaną wszyscy chętni do współpracy; zbierania banerów, czyszczenia banerów, szycie toreb i ich dystrybucji.

_A1A1606 - Kopia
Działania:
informacja o akcji do wszystkich Komitetów Wyborczych,  szkół, placówek, zakładów pracy, organizatorów balów charytatywnych , ulotki i plakaty w zakładach pracy, placówkach, urzędach  szkołach i przedszkolach.  W akcję włączeni  zostaną wszyscy chętni do współpracy; zbierania banerów, czyszczenia banerów, szycie toreb i ich dystrybucji.
images

Organizator: Agencja Public Relations VALOR
Partnerzy:  AWF,  SEJ JES, Drewgór  S.Walczak i S-ka,  II LO Gorzów Wlkp., pracownia krawiecka „Anita” , MM PHOTOGRAPHY, RADIO PLUS, hubertw.com i wszystkie inne podmioty, które będą chciały włączyć się w tą proekologiczną inicjatywę.
Sponsor akcji: Poszukiwany
Charakter akcji: NON PROFIT

Miejsce zbiórek:
•ZWKF Gorzów Wlkp AWF, ul. Estkowskiego 13, portiernia, tel. +95 7279 200
•II LO,  ul Przemysłowa, sekretariat, tel. +95 722 84 38
•Drewgór S.Walczak i S-ka S.J. Salon Tanie Ciepło ul. Myśliborska 60., tel. +95 7281 310
•SEJ JES, biuro ul. Łokietka 32/33 lok. 46, tel. 795 713 316, 660 329 562

Dziękujemy za potwierdzenie udziału w naszym przedsięwzięciu na maila biuro@valor.net.pl

 

rabbit vibrator

Leave a Comment

Let us know your thoughts on this post but remember to place nicely folks!

Top