KUP EKO-TORBĘ, DRUGIE ŻYCIE BANERA, LEPSZE ŻYCIE DZIECI.

„Jeśli myślisz rok naprzód, sadź ryż. Jeśli myślisz 10 lat naprzód, sadź drzewo. Jeśli myślisz 100 lat naprzód, ucz ludzi.” (Przysłowie chińskie)

Informujemy, iż zakończyliśmy pierwszy etap akcji „Bądź świadomy, bądź trendy, bądź ekologiczny!” polegający na zbieraniu banerów powyborczych i innych oraz  uszycia z nich dizajnerskich toreb. Tym samym przechodzimy do drugiego etapu. Aby został on również zakończony sukcesem , potrzebujemy  120 naszych dizajnerskich  toreb rozprowadzić  po mieście i sprzedać .plakat2
Wskazujemy punkty sprzedaży toreb:

1) AWF, ul Estkowskiego (sklepik)
2) DREWGÓR, ul. Myśliborska 60 (salon „Tanie Ciepło”)/ Agencja Public Relations „VALOR”
3) Biuro SEJ JES, ul. Łokietka 32/33, lok.46 (na zdjęciu)
4) II LO, ul Przemysłowa, Jarmark Świąteczny – 10.12.2014
5) Pracownia Krawiecka „ANITA” ul. Ogińskiego 91
6) GALERIA ASKANA
7) „GALERIA CHROBREGO”, inicjatywa LDM - kiermasz 13.12.2014
8) Mediatim ul. Łokietka 32-33,
9) Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ul. Wyszyńskiego (sklepik szkolny)
10) Salon Fryzjerski MM, ul. Szarych Szeregów 20A

11)  Sklep online (w trakcie uruchamiania) – www.ekodizajn.bigcartel.com

Upcycling  to nurt, polegający na przetwarzaniu rzeczy niepotrzebnych. Z różnego rodzaju śmieci czy odpadów, powstają przedmioty użyteczne, które niejednokrotnie aspirują do miana sztuki użytkowej. Upcycling nierozerwalnie łączy się więc z recyclingiem i szeroko rozumianą ekologią.

*** KUP EKO-TORBĘ, DRUGIE ŻYCIE BANERA, LEPSZE ŻYCIE DZIECI ***

Podziękowania:
Dziękujemy nowemu Prezydentowi Gorzowa Jackowi Wójcickiemu za wsparcie naszej akcji i 10-krotne podbicie ceny minimalnej torby na laptopa (fot.),  uszytej z pierwszego baneru powyborczego, który otrzymaliśmy.
Tym fantastycznym gestem Pan Prezydent wsparł nie tylko naszą akcję, ale również WOŚP, na którą zostanie przekazana torba do dalszej licytacji._A1A8639

Akcja „Zbieramy banery powyborcze i inne” nabrała rozmachu. Z lokalnej inicjatywy polegającej na uprzątnięciu głównie powyborczych banerów w naszym mieście i okolicach, wskoczyliśmy na poziom ogólnopolski.
Dziękujemy również za pomoc i zaangażowanie mediów w nagłośnieniu sprawy, dzięki którym „porządki powyborcze” w Gorzowie zostały docenione nie tylko lokalnie, ale również w programach ogólnopolskich TVP info, w Panoramie czy w Teleexpresie.prezi3

Organizator: Agencja Public Relations VALOR
Partnerzy:  AWF,  SEJ JES, Drewgór  S.Walczak i S-ka,  II LO Gorzów Wlkp., pracownia krawiecka „Anita” , MM PHOTOGRAPHY, RADIO PLUS, hubertw.com, Galeria ASKANA, ruch LDM, Mediatim  i  wszystkie  inne podmioty, które chciałyby się jeszcze włączyć w tą proekologiczną inicjatywę.

Sponsor akcji: GALERIA ASKANA
askana

Inni sponsorzy:  Dołączcie do nas! Będziemy Was promować :-)
Charakter akcji: NON PROFIT

Cel akcji: Szerzenie edukacji proekologicznej oraz wsparcie podopiecznych z gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego. Zysk wypracowany ze sprzedaży toreb zostanie przekazany na paczki świąteczne dla dzieci z tej placówki.

Wszyscy, którzy kupili już nasze torby – Dziękujemy!

rabbit vibrator

Leave a Comment

Let us know your thoughts on this post but remember to place nicely folks!

Top