Spotkanie Wiosenne ROTOPOL – do zobaczenia za rok!

W dniach 10-11 kwietnia 2014 APR VALOR zorganizowała doroczne spotkanie wiosenne Stowarzyszenia ROTOPOL w pięknym Pałacu Mierzęcin w zachodniej Polsce. Celem wydarzenia pod hasłem „Rotomoulding zrób to dobrze za każdym razem”, było umożliwienie przedstawicielom przemysłu formowania rotacyjnego spotkanie i rozwijanie relacji biznesowych. W konferencji wzięło udział 94 osoby z Polski i zza granicy, które reprezentowały 48 firm. Uczestnikami byli moulderzy, dostawcy, konsultanci, pracownicy naukowi, a mówcami rozpoczynającymi konferencję profesor Marek Szostak, Prezes Stowarzyszenia ROTOPOL z Politechniki Poznańskiej,  Ravi Mehra Przewodniczący globalnego Stowarzyszenia ARMO oraz Anna Walorek.

Spotkanie Rotopolu wzbogaciły praktyczne warsztaty “Zrób to dobrze!”, przygotowane przez Gary’ego Lategan z Roto Solutions (RPA), które bardzo zostały docenione przez moulderów. Szczegółowy program dwudniowego wydarzenia jest dostępny na stronie www.rotopolevent.pl/program Dokładne sprawozdanie ze spotkania przygotowane przez naszego utalentowanego reportera, mouldera oraz uczestnika spotkania Jonathana Wurr’a z Francis Ward (UK) znajduje się na www.rotopolevent.pl/historia

Rotopol Spring Meetting

Podczas przerw konferencyjnych, uczestnicy mogli nie tylko rozwijać relacje biznesowe ale również wziąć udział w wystawie TABLE TOP, zjeść lunch lub wybrać się na spacer i podziwiać piękną scenerią kompleksu Mierzęcin. Uroczysta kolacja dla gości odbyła się w pałacowych salach, zaraz po której goście zmienili obuwie na sportowe, aby wziąć udział w głównej atrakcji sportowej wieczoru – Turnieju Rotomoulding Bowling. Zwycięzcami indywidualnymi zostali Oliver Wandres z Maus (Niemcy) i Anne-Lies Van den Eynde z Total (Belgia). Zwycięzcą grupową została drużyna Rolfa Behringer’a złożona z polskich przedstawicieli branży rotomouldingu.

Pragniemy przekazać specjalne podziękowania dla Alison McKeand z firmy DRAM, naszego Sponsora Głównego oraz  sponsorów strategicznych; Ico Polymers, Persico i Matrix Polymers za ich wsparcie i zaangażowanie. Następne spotkanie Rotopol będzie miało miejsce w maju 2015 w równie pięknym kompleksie historycznym, którego nazwę wolimy jeszcze  zachować w tajemnicy.

Do zobaczenia w przyszłym roku w innym, magicznym miejscu!

rabbit vibrator

Leave a Comment

Let us know your thoughts on this post but remember to place nicely folks!

Top