„Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, żaden wiatr Ci nie sprzyja”.

W listopadzie b.r. Agencja APR VALOR rozpoczęła współpracę z OPERO Backup, prężnie rozwijającą się firmą IT z Gorzowa Wlkp. o potencjale globalnym.

W zeszłym tygodniu firma Opero znalazła się na liście 14-tu finalistów projektu Tech-Match Poland, organizowanego przez Ministerstwo Gospodarki wraz z amerykańskim partnerem US MAC. Jest to prestiżowe wyróżnienie gdyż do projektu zostały zaproszone firmy o potencjale nie tylko ogólnopolskim,  ale głównie globalnym. Opero Backup posiada innowacyjne produkty technologiczne już w fazie komercyjnej

DIY-pirate-treasure-map

Opero Backup jest jedynym polskim producentem pełnej platformy do backup’u online i synchronizacji danych  czyli tworzenia kopii bezpieczeństwa w internecie. Opero kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo danych klientów. Wszystkie pliki przed wysłaniem na serwer, są szyfrowane zaawansowanymi algorytmami. Aplikacja łączy w sobie możliwość wykonywania backupów z funkcjonalnością synchronizacji danych, pomiędzy komputerami, a także tabletami i telefonami . Jako jedyna platforma oferuje synchronizację danych na urządzeniach mobilnych.

kompas

Obecnie reprezentanci Opero Backup przebywają w Stanach Zjednoczonych,  uczestnicząc w projekcie Tech-Match Poland. Jego celem jest umożliwienie rozwoju polskich technologii, określonych w  InSight 2030, a także pozyskanie globalnych partnerów biznesowych, kapitału inwestycyjnego lub rynku zbytu.

załoga

Z całą pewnością żeglarze Opero Backup wiedzą, w którym kierunku zmierzają, stąd wiatry im sprzyjają.
Już dziś inwestorzy i przedstawiciele funduszy inwestycyjnych powinni wziąć tą prężnie rozwijającą się firmę o potencjale globalnym „pod lupę”.

imagesCAPRBEY0

One Comment

Got something to say? Feel free, I want to hear from you! Leave a Comment

  1. Hi there, just became alert to your blog through Google, and found
    that it is truly informative. I’m going to watch out
    for brussels. I will appreciate if you continue this
    in future. Lots of people will be benefited from your writing.
    Cheers!

Comments are now closed for this article.

Top